Vítej: *Celebrity* blog

Vítej.Právě jsi přišel na mou stránku kde se dozvíš vše o své oblíbené celebritě.Doufám, že se ti tu bude líbit.=)

Životopis

Životopis

 

 

Hilary Duff

Obrázek “http://bubublana.unas.cz/6857910.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hilary se narodila 28 září roku 1987 v Huston(USA). Pokud se moc nevyznáte v astrologii, tak vám řeknu, že je to Váha a v čínském Zajíc.Již v pěti letech Hilary navštěvovala balet. Byla v něm opravdu dobrá. Později začala, jako skoro každá mladá začínající hvězda hrát v reklamách. Její první film, který jí mezi star opravdu zařadil byl Casper a Wendy (Casper Meets Wendy). Poté si zahrála několik malých rolí, počemž samozřejmě nezanikla, ale pořád nijak nevinikala. Až jednou jí pomohl TV seriál Lizzie McGuire. Právě tady se rozhodla, že nebude jen herečkou, ale i zpěvačkou. Zazpívala si v pár dílech, a světu se to vůbec nezdálo špatné. Začala zpívat a vydala 1. CD... Santa Claus Lane. Samozřejmě toho v té době nazpívala i víc, např něco k seriálu Lizzie McGuire.

A... Světe div se, Amerika jí začala mít opravdu ráda. Režiséři se o ní doslova prali a první z těch který vyhrál jí obsadil do  "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Na konci roku  2003 vychází další,tudíž druhé, ještě více úspěšné album Metamorphosis, natočila další skvělé filmy, jako například Dvanáct do tuctu.

Možná že i vy, stejně jako já jste jí poznali ve filmu natočeném v roce 2004 - Moderní popelka
Žádné komentáře
 
Vítej.Právě jsi přišel na mou stránku kde se dozvíš vše o své oblíbené celebritě.Doufám, že se ti tu bude líbit.=)